Zjazd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Dobrem
W dniu 22 maja 2026 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrem odbył się zjazd Oddziału Gminnego Związku OSP RP. Zebranie otworzył prezes Oddziału Gminnego ZOSP RP dh Marek Gawroński witając zaproszonych gości oraz delegatów jednostek OSP z terenu gminy.
Wśród zaproszonych gości obecni byli:
- dh Roman Szczerbiak - prezes Powiatowego Związku OSP RP;
- st. kpt. Krzysztof Kozłowski - zastępca komendanta powiatowego PSP w Radziejowie;
- Teresa Wiśniewska - przewodnicząca Rady Gminy Dobre;
- Krzysztof Staszak - wójt gminy Dobre.
Podczas zjazdu dokonano wyboru nowych władz Oddziału Gminnego ZOSP RP, delegatów oraz przedstawicieli do zarządu na szczeblu powiatowym.
Nowo wybrany Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP tworzą:
- prezes - dh Adam Małecki;
- komendant gminny - dh Andrzej Bykowski;
- wiceprezes - dh Bartłomiej Gawroński;
- wiceprezes - dh Karol Woźniak;
- sekretarz - dh Robert Zaborowski;
- skarbnik - dh Antoni Wesołowski;
- członek zarządu - dh Przemysław Witoński.
Serdecznie gratulujemy nowo wybranemu Zarządowi i życzymy owocnej pracy, sukcesów oraz dalszego rozwoju ochrony przeciwpożarowej na terenie naszej gminy.










- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!