Logo Gmina Dobre

Sesja absolutoryjna Rady Gminy Dobre

Ocena 0/5

W czwartek, 28 maja odbyła się sesja absolutoryjna Rady Gminy Dobre. Wzięli w niej udział wójt gminy Dobre Krzysztof Staszak, skarbnik gminy Dobre Agata Szydłowska, radni i sołtysi. W sesji uczestniczyła również gościnnie wicemarszałek województwa kujawsko-pomorskiego Aneta Jędrzejewska.

Rozpatrzono raport o stanie gminy, sprawozdanie z wykonania budżetu za 2025 r. oraz sprawozdanie finansowe. Rada gminy podjęła uchwałę w sprawie udzielenia wójtowi gminy wotum zaufania oraz absolutorium z tytułu wykonania budżetu za ubiegły rok. Uchwały zostały przyjęte jednogłośnie.

Podczas sesji wójt złożył radnym życzenia z okazji obchodzonego dzień wcześniej Dnia Samorządu Terytorialnego oraz wręczył im podziękowania za zaangażowanie w pracę na rzecz naszej gminy. Wicemarszałek wyróżniła z kolei sołtysów odznakami przyznanymi za działalność dla lokalnej wspólnoty. 

Ponadto w trakcie wydarzenia na ręce przedstawicieli Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzywosądzy zostały przekazane przez panią Anetę Jędrzejewską ubrania koszarowe oraz nomex zakupione przez Kujawsko-Pomorskie Samorządowe Stowarzyszenie Salutaris.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności