Logo Gmina Dobre

Wręczenie Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie z okazji 50-lecia wspólnego życia

Ocena 0/5

W dniu wczorajszym 24.02.2026 roku Wójt Gminy Dobre Krzysztof Staszak wraz z Zastępcą Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Dobrem Katarzyną Marciniak odwiedzili Jubilatów, którzy niestety nie mogli uczestniczyć w uroczystym wręczeniu Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie z okazji 50-lecia wspólnego życia. Jest to odznaczenie państwowe nadawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Podczas wizyty Wójt przekazał Jubilatom serdeczne gratulacje, wyrazy uznania oraz najlepsze życzenia dalszych lat w zdrowiu, miłości i wzajemnym szacunku. Wręczył również kwiaty oraz pamiątkowy upominek jako symbol wdzięczności i podziękowania za piękny przykład trwałości małżeństwa.

Spotkanie przebiegło w niezwykle miłej i wzruszającej atmosferze. W trakcie rozmowy Jubilaci z sentymentem wspominali dzień swojego ślubu, dzieląc się historiami sprzed lat oraz refleksjami na temat wspólnie przeżytych chwil. Była to wyjątkowa okazja do rozmów pełnych ciepła, uśmiechu i wspomnień.

Jeszcze raz składamy Dostojnym Jubilatom serdeczne gratulacje oraz życzenia wielu kolejnych lat przeżytych w zdrowiu, spokoju i rodzinnej radości.

Wręczenie medali

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności