W dniu 12.02.2026 w godz. 9.00 - 17.00 odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej UŁOMIE
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!