pomniejsz powiększ

INFORMATOR


URZĄD GMINY


GALERIA


JEDNOSTKI ORGANIZACYJNE


JEDNOSTKI KULTURY


ORGANIZACJE POZARZĄDOWE


Linki

Biuletyn Informacji Publicznej Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy Kujawsko-Pomorski Urząd Marszałkowski Starostwo Radziejów WKU Włocławek Dziennik Ustaw Monitor Polski ePUAP EBOI

Kalendarium

Alfa
Leonii

19

kwiecień

PWŚCPSN
1 1 2 3 4 5 6 7
2 8 9 10 11 12 13 14
3 15 16 17 18 19 20 21
4 22 23 24 25 26 27 28
5 29 30      

Za szczególne osiągnięcia.....

wtorek, 26.06.2018 08:16

Na sesję Rady Gminy Dobre, która odbyła się 14 czerwca 2018 r. zostali zaproszeni uczniowie, którzy w minionym roku szkolnym osiągnęli wysokie wyniki w nauce.

W tym roku stypendium Wójta Gminy Dobre za szczególne osiągnięcia w nauce oraz zajęcie wysokich miejsc w konkursach przedmiotowych, przyznawane w ramach Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży trafiło do Aleksandry Sikorskiej uczennicy Publicznej Szkoły Podstawowej w Dobrem. Ponadto władze samorządowe nagrodziły czworo uczniów tej szkoły, Wiktorię Kaniewską, Mikołaja Tomczaka, Piotra Waloszczyka oraz Piotra Augustyniaka, którzy uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce oraz zajęli czołowe miejsca w konkursach przedmiotowych. Szczególne podziękowania zostały skierowane również do nauczycieli: Anety Sikorskiej, Andrzeja Bandyszewskiego, Zbigniewa Karpińskiego oraz Sławomira Kieraja, którzy swoją pracą przyczynili się do sukcesu, jaki osiągnęli ich podopieczni.

Na sesję został zaproszony również kolejny mieszkaniec naszej gminy, który został dawcą szpiku kostnego, i tym samym włączył się w szczytny cel ratowania zdrowia i życia ludzkiego. Jest nim Pan Jacek Pulczyński – nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej w Byczynie, który za swoją postawę został uhonorowany przez lokalne władze samorządowe.

                                                                                                                                     Krzysztof Staszak

 

Zdjęcia: Archiwum Urzędu Gminy Dobre 

Informacje o artykule

Zredagował(a): d.adamski
Data powstania: 26.06.2018 08:16
Data ostatniej modyfikacji:
Liczba wyświetleń: 649

Podziel się

Drukuj Stworz PDF
Kierownictwo Numery kontaktowe Konta bankowe Poradnik Interesanta E-urząd Mapa serwisu